Menu
Your Cart

Keyf Mix

Marka: Keyf Mix Model: KMIX-517
Keyf Mix 517Orta sert dengeli bir tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-14Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base i..
54,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ANMLFRY
Keyf Mix ANML FuryZengin krema ve karamelle süslenmiş kurabiye karışımı aroması…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırara..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ANMLLPR
Keyf Mix ANML LooperBerry familyasından en leziz meyvelerle tatlandırılmış, sütlü ve zengin kremalı mısır gevreği lezzeti…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-15%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki eti..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-ABB
Keyf Mix Aqua Berry BlastKarpuz, çilek, yaban mersini ve ferahlatıcı bir dokunuşla taçlandırılan, serinletici ve tazeleyici bir meyve kokteyli karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  13-17%Demlenme :  2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-AGRP
Keyf Mix ASAP GrapeÜst notadaki leziz üzüm tadına eşlik eden orman meyveleri ve serinlik efektiyle bu tada bayılacaksınız.…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-17%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki et..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-AZBR
Keyf Mix Azul BerriesYaban mersini ve ahududu meyvelerine eşlik eden yumuşacık kremalar…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-17%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımda..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BCKYRD
Keyf Mix BackyardGreyfurt, çilek, nar ve kivi meyveli hafif mayhoş bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına ..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BDBLD
Keyf Mix Bad BloodYaban mersinli ve narlı, tatlı ve hafif mayhoş bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başı..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNM
Keyf Mix Banana ManVanilya ve çeşitli kremalarla harmanlanmış leziz bir muzlu dondurma karışımı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  12-16%Demlenme :  2 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Kar..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNSTRWCRST
Keyf Mix Banana Strawberry CrustMuz ve çilek ile süslenmiş taptaze çizkek...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kulla..
49,90TL
Banana Strawberry Custard
Tükendi
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BSCSTRD
Keyf Mix Banana Strawberry CustardÇeşitli kremalarla tatlandırılmış muz ve çilekli leziz bir karışım...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***..
44,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNNSMLK
Keyf Mix Banana Strawberry MilkshakeMuzlu ve çilekli milkshake lezzetini buharlıya çok yakıştırdık. Mutlaka deneyin...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak..
44,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 180 (15 Sayfa)