Menu
Your Cart

  Keyf Tütün Mix

Marka: Keyf Mix Model: KMIX-517
Keyf Mix 517Orta sert dengeli bir tütün harmanı...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-14Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base i..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BNS
Keyf Mix BensonYumuşak içimli tütün harmanı tadını bu aromada bulabilirsiniz....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek baş..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BTLS
Keyf Mix BitlisYerel bir lezzet, Bitlis tütünü...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-b..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KMIX-BHT
Keyf Mix Black Honey TobaccoKremalarla yumuşatılmış tatlı bir tütün deneyimi…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  8-12%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alko..
44,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BLNDDTBCC
Keyf Mix Blended TobaccoBirçok farklı tür tütün yaprağının dengeli bir şekilde harmanlandığı başarılı bir karışım....Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %1-4 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak d..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BMCGR
Keyf Mix BM CigarPuro tütünü tadını sevenler için...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4-10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüke..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-BSTBC
Keyf Mix BS TabacDaha aromatik ve yumuşak içimli tütün aroması sevenler için…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %4 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek baş..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-BRLY
Keyf Mix BurleyZengin ve pürüzsüz tütün aroması…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar dolay..
49,90TL
Captain Jack
Tükendi
Marka: Keyf Mix Model: KM-CJCK
Keyf Mix Captain JackSert ve pürüzsüz bir tütün deneyimi...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base..
44,90TL
Captain's Tabac
Tükendi
Marka: Keyf Mix Model: KM-CPTNTBC
Keyf Mix Captain's TabacVanilya, karamel ve hafif çikolata notalarıyla harmanlanmış zengin Amerikan pipo tütünü karışımı…Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %8 - 10 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandı..
49,90TL
Marka: Keyf Mix Model: PMX-CBLND
Keyf Mix Ceasers BlendKrallara layık tütün harmanı…Miktar : 10mlÖnerilen Doz :  10-14%Demlenme :  3-4 Hafta***Not :  Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanınız. Oral yolla tüketilmez. Karışımdaki etil alkol içeren aromalar do..
44,90TL
Marka: Keyf Mix Model: KM-CHRRYCGR
Keyf Mix Cherry Cigar...Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7-12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıklarla havalandırarak demleyiniz.***Not : Tek başına kullanılmaz, base ya da n-base ile karıştırarak kullanını..
49,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)