Menu
Your Cart

  Solub Arome

Marka: Solub Arome Model: SA-CDP
Solub Arome Chasseur de PrimesHindistan cevizi, çikolata ve vanilya notaları ile süslenmiş leziz bir formül…Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7 - 12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süres..
39,90TL
Chateau Haut
Tükendi
Marka: Solub Arome Model: SA-CHTDHT
Solub Arome Chateau HautFive Pawns firmasının ünlü 'CASTLE LONG' likitinin klon formülizasyonu.Tütün, viski, vanilya ve karamel notalarından oluşan enfes formül harmanı.Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7..
39,90TL
Marka: Solub Arome Model: SA-CRMBL-FRMBS
Solub Arome Crumble FramboiseAhududulu (frambuaz), yulaflı leziz bir tatlı aroması...Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir ye..
39,90TL
Fraise Bonbon
Tükendi
Marka: Solub Arome Model: SA-FRSBNBN
Solub Arome Fraise BonbonEn saf haliyle çilekli şekerleme...Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 12Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aralıkla..
39,90TL
Marka: Solub Arome Model: SA-FMV3
Solub Arome Fred Master V3Kırmızı orman meyvelerinin iyi dengelenmiş, hafif bir mentol ferahlığı ile sunumu...Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli ara..
39,90TL
Gambhyt
Tükendi
Marka: Solub Arome Model: SA-GMBHYT
Solub Arome GambhytElma ve Vanilyalı kremadan oluşan turta lezzeti...Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 12Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir yerde belirli aral..
39,90TL
Gorilla V2
Tükendi
Marka: Solub Arome Model: SA-GRLLV2
Solub Arome Gorilla V2Muz ve tütün ağırlıkta olmak üzere, çikolata ve Hindistan cevizi dokunuşlarıyla başarılı bir karışım.Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 12Demlenme : Yaklaşık demlenme sü..
39,90TL
Marka: Solub Arome Model: SA-LDRNR
Solub Arome La DerniereTabanda tatlı biskuvi ve yumuşak bir krema eşliğinde çileğin baştan çıkaran lezzeti..Ambalaj : Orjinal galonlarından 10ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10 mlÖnerilen Doz : %7 - 12 Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi..
39,90TL
Mother Milk V3
Tükendi
Marka: Solub Arome Model: SA-MMLK
Solub Arome Mother Milk V3Farklı kremalar ve vanilyalar ile tatlandırılmış çilek...Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 12Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. Güneş görmeyen bir..
39,90TL
Marka: Solub Arome Model: SA-SNKV2
Solub Arome Snake V2Absinth, meyan kökü şekeri, limon kabuğu, vanilya ve greyfurtun leziz harmanı...Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 12Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 3 haftadır. G..
39,90TL
Marka: Solub Arome Model: SA-CPTN-JCK
Solub Arome Tabac Captain Jack Bal, rom, viski notalarıyla tatlandırılmış pipo tütünü aroması.Ambalaj : Orjinal galonlarından 10 ml'lik şişelere dolum yapılmaktadır.Miktar : 10mlÖnerilen Doz : %7 - 10Demlenme : Yaklaşık demlenme süresi 2 aydır. Güneş görmeyen ..
39,90TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)